O nás

Pokud hledáte firmu, která Vás zbaví starostí s úklidem - pak jste zde správně, protože nejenom umíme uklidit a vyčistit Vaše kanceláře či ostatní prostory v budovách, ale dokážeme dokonce pomocí speciálního stroje provést čištění fasády Vaší budovy, a to už jen tak někdo neumí!

Vítáme Vás proto na našich stránkách a rádi Vás seznámíme s celým rozsahem služeb, které v oblasti úklidu nabízíme.

 
 

Naše služby

 

Čištění fotovoltaických a solárních panelů – Komplexní čistící servis solárních panelů, fotovoltaických parků. Používáme profesionální technologii čištění, která zvyšuje celkovou účinnost elektrárny v řádech procent.

Čištění fasád a plášťů budov – Čištění obtížně přístupných skleněných ploch, plechových obložení, hladkých povrchů bez skvrn a s dlouhodobým účinkem. Čistíme technologií PURAQLEEN®, která je šetrná k životnímu prostředí.

Úklidové služby a údržba zeleně – Zajišťujeme celkový úklidový servis kanceláří, obchodů, dílenských a průmyslových provozů, skladů,zdravotnických zařízení včetně mytí oken a čištění koberců. Samozřejmostí je strojové čištění podlah. Svým zákazníkům dále nabízíme údržbu zeleně.

Fyzická ostraha objektů a majetku – Ostraha komerčních, průmyslových objektů a areálů. Ochrana osob, recepční a vrátné služby. Zabezpečení napojením na pult centrální ochrany.