Čištění fasád a plášťů domů

V současnosti jedním z nejpopulárnějších způsobů komerčního čištění je čištění technologií PURAQLEEN®, kterou naše firma od roku 2008 s úspěchem používá.

Systém PURAQLEEN® umožňuje čištění revolučním a ekologickým způsobem, a to bez nutnosti instalace lešení nebo použití vysokozdvižných plošin až do výšky 20m.

 

SYSTÉM PURAQLEEN®

 

Systém PURAQLEEN®, který máme k dispozici, umožňuje čištění prosklených ploch a fasád. Čistíme bezpečně a zároveň produktivněji. Kompaktním a mobilním provedením zaručuje systém PURAQLEEN® spolehlivé výsledky při čištění a udržování uvedených elementů na všech místech budovy. 

Systém PURAQLEEN® – levně, snadno, ekologicky.
K čištění je přitom používána voda bez minerálních částic. Díky tomu se dosahuje, a to i po zaschnutí, perfektní čistoty ploch bez skvrn a šmouh.

Přednosti systém PURAQLEEN®, který funguje na principu iontové výměny, při kterém se voda zbavuje minerálů. Zvyšuje ochranu čištěných ploch proti novému znečištění díky čisté vodě, u které redukuje nabití statickou elektřinou na minimum. Snadno vyčistí i špatně dosažitelná místa a vysoko položené plochy. Díky své unikátní technologií poskytuje bezpečné a pohodlné pracovní podmínky. 

V kombinaci s karbonovými a titanovými tyčemi dokáže systém PURAQLEEN® tuto vodu zbavenou minerálu dovést běžně až do 20ti metrové výšky (v extrémních případech lze dosáhnout až do 30ti metrů). Ušetříte tak náklady za vysokozdvižnou plošinu, horolezce a další drahé služby. PURAQLEEN® tak umožní mýt levněji a bezpečněji. Pro zvýšení efektivity čištění je možné použít chemické prostředky.

Galerie