ico-fasady.png

Čištění podlah

Čištění podlah provádíme jak v každodenním režimu velkými podlahovými automaty ve výrobních či kancelářských provozech, tak i v podobě nárazových čištění silně znečištěných podlah. Kromě velkých podlahových automatů používáme i účinné jedno kotoučové stroje s vysokým přítlakem, kterými jsme schopni vyčistit silně znečištěné prostory i v obtížně přístupných místech. Naší novinkou je čištění podlah moderním parním vysavačem, který umí nejen skvěle odstraňovat mastnoty, ale navíc s tímto strojme lze čistit i vnitřní dlažby, u které po vyčištění působí jako vyměněné. Čištění podlah se tedy opravdu nebojíme!

 

Čištění podlah velkými podlahovými automaty – tyto stroje najdou uplatnění zejména ve velkých výrobních prostorech a nebo ve velkých prodejnách. Stroje vynikají svou rychlostí, což znamená, že nedojde k žádnému omezení provozu.

Čištění podlah kotoučovými stroji – malé jedno kotoučové stroje vynikají vysokým přítlakem a otáčkami, což zajišťuje, že těmito stroji jsme schopni odstranit i velmi silně znečištěné plochy. Díky velmi malému rozměru těchto strojů se dají velice snadno vyčistit i plochy např. pod regály ve skladech.

Čištění kompaktními podlahovými automaty – tyto stroje jsou vhodné zejména do kancelářských prostor a menších prodejen, kde díky své nízké hlučnosti a vysoké rychlosti nedojde k žádnému narušení provozu. Díky kompaktním rozměrům se navíc snadno vejdou i pod stůl, či regál.